+420 602 191 636

Winmau Sisalový terč Blade 6 Triple Core

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky nejvyspělejší sisalový terč na trhu a je vyvrcholením 30 let trvajících technických inovací.

EAN: 5023231013224
Kód 1: W3032
2 390 Kč cena s DPH
Dostupnost Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky nejvyspělejší sisalový terč na trhu a je vyvrcholením 30 let trvajících technických inovací. Revoluční sisalový terč Triple Core doplňuje technologii Blade 6 a nabízí tak dokonalou kombinaci pro optimální hustotu vláken a maximální skórování. Triple Core Carbon je vybaven zcela novým patentovaným systémem s bezešvou hrací plochou a třetí, vysoce kompresní vrstvou se sisalem vyztuženým uhlíkovými vlákny. Dokonalá konstrukce terče poskytuje optimální hustotu vláken, bezkonkurenční držení šipek a maximální skóre. Doplněno zcela novou grafikou a laserem vyřezávaným antireflexním kruhem s čísly (prvním na světě), což zajišťuje dokonalý zážitek ze hry.

Optimální hustota vláken a vylepšená retence terče v zónách double, triple a bullseye zajišťuje maximální skórovací potenciál. Ultratenký drátek se sklonem 60° odklání šipky do segmentů a zajišťuje tak naprosto minimální odrazy. Plně tvrzený bullseye a 25, oba s drátem "Density Control™", jsou nyní o 25% tenčí. Blade 6 Triple Core je vybaven snadno nastavielným montážním systémem Rota-Lock, takže se hodí na jakoukoliv stěnu a můžete začít hrát během několika minut. Vyrobeno z nejkvalitnějšího východoafrického sisalu pro ty nejnáročnější hráče a prostředí. Blade 6 Triple Core je schválen pro profesionální turnaje a je vyroben dle oficiálních specifikací Světové šipkové federace. Je uznáván předními světovými profesionály. Blade 6 Triple Core je jedním velkým skokem v designu šipek a je vizitkou 75-letého dědictví šipek Winmau.

 • šestá generace technologie Blade
 • Triple Core Carbon - snížená hustota vnějšího jádra usnadňuje hladký průnik šipky, zatímco vnitřní jádro s vysokou hustotou pohlcuje přebytečnou kinetickou energii, čímž optimalizuje udržení šipky, doplněno třetí, vysoce kompresní vrstvou se sisalem vyztuženým uhlíkovými vlákny
 • laserem vyřezávaný antireflexní kruh s čísly (první na světě)
 • ultratenké dráty - systém ultra tenkých Hi-Carbon drátů posouvá hranice pro maximální skórovací potenciál
 • o 25% tenčí drát pro bullseye a 25 - 25% zmenšení šířky drátů pro lepší skóre. Zkonstruováno s technologií Density Control™ (přihlášeno k patentování).
 • maximální bodová plocha - plně vyhovuje specifikacím Světové šipkové federace
 • tvrzený bullseye a 25 - pokročilý proces tepelného zpracování pro maximální odolnost a odrazové vlastnosti. Zkonstruováno s technologií Density Control™.
 • drát s úhlem ostří 60° - odklání šipky do segmentů a snižuje odrazy
 • Density Control™ - Vrchol technologie šipkových drátů. Profil drátu Density Control™ směruje sisalová vlákna mimo kritické bodovací zóny, čímž optimalizuje hustotu a snižuje množství zachycených vláken pro lepší trvanlivost a udržení šipek.
 • vysoká odolnost hrací plochy
 • Rota Lock System - systém tří ozubených koleček na zadní straně terče, díky kterým uchytíte terč pevně a bez protáčení na jakoukoliv zeď
Typ terče: Sisalové

Winmau Blade 6 Triple Core

Načítám